My Life

Dnešek stál za moc :-P

8. října 2009 v 16:20 | Katsumi Cho
Achjo XD, lidičky jsem ožralá XD. Jsme hnedka po škole šli koupit burčák XD a já samozřejmě nic nevydržím a ještě k tomu jsem ho vypila nejvíc, takže jsem se tak tak doplazila na intr XD.

Ve škole je zatím sranda, ON chybí :-(, asi je nemocnej no :(, ale co, pomalu si začínám všímat i dalších hezkých klků, protože co byste chtěli, 33 lidí ve třídě a z toho jenom 6 holek, to máte kluků na výběr XD.
Prostě je tam úplně nejvíc sranda XD, co dodat :).
Rychle vás oběhnu, páč jsem na Silviným notebooku a jdu na face, páč je to moje druhá závislost hned po blogu a taky seu toho hodně nasměju XD, ikdyž poslední dobou jsem nějak divná s řehtám se jak debil pořád XD.

Nu XD, už bych se měla vrhnout na ten rozhovor XD, ale prvně vám musím ještě napsat, že mi mamka dala na výbě mezi kontaktníma čočkama a notebookem k narozkám, takže jsem se dlouho rozhodvala, ale nakonec jsem se rozhodla pro notebook, páč si do Vánoc na ty čočky počkám ;).

Z dalšího výkrsu do ODKčka jsem dostala za dva, přičemž se mi ale vůbec nelíbil a dala bych si za tři, ten učitel je vážně vážně mimo :D, jo a nakonec jsem nepřestoupila, páč budu silná a vydržím všechny nástrahy XD.

No nic, už radši končím XD.

Vaše opilá Crispy XD

Chtěla bych...

4. října 2009 v 9:43 | Katsumi Cho
...aspoň jeden víkend být jen a jen u počítače...Tenhle víkend byla na komplu skoro celou dobu ségra a ještě k tomu dneska v jedenáct musíme jet k mamčinýmu příteli na oběd...achjó...mě se tam tak nechcééé....NO nic, musím tam...
Je úplně naprd, že nemám skoro žádnej čas...pořád nějaký blbý výkresy a taky jsem se přihlásila do redakce časopisu, takže musím napsat fejeton přes A4 a udělat dva rozhovory s někým zajímavým z intru, což je fajn, páč k mé spolubydlící chodí dvě holky z baletní konzevatoře, takže to bude dost zajímavý :D.
Ale vůbec netuším, o čem mám psát fejeton...prej by se měl trošku týkat vcí, který budou v časopise, ale to bude bezpečnost, kritizace česnekové pomazánky XD, sportoviště v okolí a nevím co ještě...no nic, kdybyste měli nápad, tak napište XD, byla bych vám moc vděčná ;D.
Teďka napíšu ješět úvahu o rasismu a musím valit oblíknout se a učesat a v jedenáct na ten oběd :(, možná ještě obejsu sbénka, ale asi ne všechny, takže kdyžtak až odpoledne :).
A zapoměla jsem vám říct strašnou zprávu XD, ON má holku! Myslela jsem, že když jsem tak strašně zabouchlá, tak mi to bude vadit, ale nějakým způsobem se mi ulevilo...ikdyž je mi to samozřejmě i torchu líto, ale co se dá dělat ;).

Jsem naštvaná jak cip

1. října 2009 v 15:07 | Katsumi Cho
Takle naštvaná jsem ještě nebyla!!! Pět hodin kreslím výkres do odbornýho kreslení a ten debžot mi dá za tři!!! Mám to úplně suprový, jenom jednu kaňku a on mi tam poškrtal snad všechno co jsem měla skvělý!!! A toho, co jsem měla špatně, si ani nevšiml, tak já nevím, co si mám jako myslet!!! Přemýšlím, že přejdu do skupiny ke Kabelkovi, páč je naprosto v pohodě a ještě ani jednouu neznámkoval výkresy, což Odehnal fakt ne, už mám 3,2,3 a pěkně mě to sere, protože bych si dala 2-, 1,1- !!! Hm...jenom jsem zvěda¨vá, jestli můžu přestoupit nebo ne....

Gomen gomen

27. září 2009 v 17:41 | Katsumi Cho
Vážně se strašně moc omlouvám, že k vám nechodím a nic nepíšu, ale ta škola je fakt makačka XD. Už od rána rýsuju jeden výkres a nemám ani polovinu a ještě jsem nezačala druhej výkres, kterej má být tuší a já samosebou nemám ani tuš ani redisku, takže skvělý, páč zítra mají v papírnictví zavřeno a ten výkres je do středy...no mám se na co těšit...
Druhej důvod mé abstinence :D je samozřejmě ON, kterej je tak úžasnej, ale já prostě nevím...on je tak náááádhernej, to se ani nedá napsat...chjóóó...
No nic, pokusím se vás všechny obejít, páč mě zajímá, co se u vás děje, ale asi nic nepřibude :(, páč nemám vůbec čas :(.
Tak pp, vaše zabouchlá Crispinka...♥

Crispinka je naprosto zabouchlá...

24. září 2009 v 15:19 | Katsumi Cho
Hej lidičkové, chtěla jsem vám napsat všechno, co jsem zažila minulej týden, ale zhrnu to takhle - sranda :).
Teď se soustředím hlavně na NĚHO...on je tak nádhernej...má strašně milý a nádherný oči, ta postava, jeho hlas... PAN DOKONALÝ...teda pro mě aspoň je dokonalej...o kom se bavím? o jednom mým spolužákovi...sedí v lavici za náma a je naprosto boží...celej den nemůžu myslet na nic jinýho... z testu z fyziky asi dostanu za pět, protože jsem včera celej říkala ,,on je tak pěknej,, a vybodla se na učení... on je nádhernej....panebože, zabte mě...
jenomže on neví o mě... a myslím, že ani vědět nechce, páč kdo by se se mnou zahazoval...jsem strašná...hnusná...neschopná..úplně blbá...achjo...

15.9. - Vždyť je to podprsenka :D

20. září 2009 v 9:07 | Katsumi Cho
Úterý už bylo horší, musela jsem doběhnout na tramvaj, při přestupování na Zvonařce mi málem ujel autobus, protože ta tramvaj dojela úplně těsně :D.
Se mnou z tramvaje vystoupil i jeden kluk, kterej taky běžel na stejnej áfl a potom vystupovalna stejné zastávce jako já a chodí na stejnou školu :D.
Samozřejmě byla pořád červená na každým semaforu, tak jsem se ztrachovala, že přijedu pozdě a budu mít první pozdní příchod, přičemž za šest pozdních příchodů je dvojka z chování.
Rychle jsem si pípla čipem a běžela do schodů, protože máme třídu až nahoře, ale co se nestalo? Hned na druhým schodě jsem se rozmázla a všichni mě viděli!!! To bylo strašný XD.
Samozřejmě hned první hodinu jsme měli dějepis, kde každou hodinu zkouší, tak jsem se jenom modlila, abych to nebyla já :D, což jsem nakonec nebyla, protože se jeden kluk přihlásil dobrovolně, ale stejně ještě vyvolala nedobrovolně Lucku a jejího spolusedícího, protože kecali, tak dostali za pět a za čtyři :D.
V matice jsme psali písemku, která byla naprosto primitivní, ale nesěli jsme používat kalkulačky, takže jsem tam něco špatně vynásobila a dostalaza dva.
V kocu jsme dělali technické písmo, kterýmu ale říkám konstrukční písmo taky po jedné události XD.
V deskriptivní geometrii jsme kreslili prostorové obraze, takže fajn, ale v chemii to bylo drsný :D. Učitelka povídala něco o názvosloví a prej:,,Když zde budou dva vodíky, tak to bude dihydrogen, když tři, tak trihydrogen, apod." a Kida na to:,,A paní profesorko, to si ty vodíky tam jako přidám podle toho, jak jsem se vyspal nebo co?" ají profesorka se začala řehtat XD ta u nás ve třídě vždycky nemůže XD.
Teda nepamatuju si, co bylo odpoledne :D.

14.9. Blbá, blbější a úplně nejblbější jsem...

19. září 2009 v 16:30 | Katsumi Cho
Každý pondělí máme jenom 4 hoďky, což je super, ale mnohem radši bych je měla v pátek, protože v pondělí jsou mi naprd. Máme dvě hoďky pozemáku, angličtinu a dějepis.
Ale jelikož máme školu od 7:15, tak mě pokaždé nesnesitelně bolí hlava, tak jsem si ráno vzala ibalgin, asi po dvou hodinách jsem si chtěla vzít další, páč to nepřestalo, ale Klára řekla, že na tom může vzniknout závislost, tak mi chytla ruku a zkroutila ji za zádama :D, málem mi ji zlomila mrcha :D, ale jakmile jsme se musely rozsadit na test z angličtina, tak jsem si ho rychle vzala :D.
Po škole musím jezdit každý pondělí za babičkou na oběd, takže mi navalila tři řízky, horu bramborové kaše a pak mi ještě cpala rohlíky, ne? Prostě hrůza :)
Potom jsem si pod vou týdnech školy jela koupit učebnici angličtiny, koupila jsem si ji, ale až na intru jsem si všimla, že jsem si koupila Multipack B, místo A, takže jsem měla úplně jinou učebnici, jenom podobnej obal měla XD.
Na cestě z ochodu jsem náhodou potkala Radima (bývalej spolužák z áčka), tak jsme se zapovídali, ale stejně jsme se nedomluvili, kdy mi vrátí Eragona :), takže si asi pak dáme sraz někde v Brně, no :o.

Jak to asi bude...

19. září 2009 v 15:59 | Katsumi Cho
Jak jste si všimli, přes týden nemám moc velk přístup k počítači, takže sem můžu napsat maximálně krátkej článek a navštívit spřátelené blogy.
Prý mám dostat notebook od sestry mamčinýho přítele, protože ho nepoužívá, ale mě to nikdo neřekl XD, prostě se se mnou tak babička bavila, že mám dostat notebook, ale že by o tom někdo řekl mě? Ne...
Teďkom sem napíšu pět článků, na každej den pondělí až pátek jeden, protože ve škole je to nehorázný :D, takovou srandu jsem snad ještě nezažila :D.
Taky jsem na intru zapoměla foťák, takže nemůžu zpracovat všechny ty fotky a věci, co jsem nakreslila, je to prostě naprd :(, štěstí měuž nejspíš opustilo, o čemž se dočtete v dalších článcích :D.

Nesutu X)

11. září 2009 v 16:17 | Katsumi Cho
Panejo, takových zážitků mám...ale já si je všechny nepamatuju X(

V pondělí máme jenom čtyři hodiny, takže se toho moc nedělo, ale měli jsme dvě hodiny pozemního stavitelství, takže strašná nuda XD, pak dějepis, ve kterým vždycky popíšeme minimálně 1 a půl stránky velký sešitu, přičemž učitelka diktuje strašně rychle a potom angličtina, kterou jsem začala nesnášet, páč ten učitel je takovej debžot...celou hodinu mluví anglicky, přičemž mluví strašně rychle a se strašným anglickým přízvukem, takže mu vůbec nerozumím a vždycky, když se zetá, jestli mu rozumíme, tak řekneme že ne a on stejně nic neřekne znovu nebo tak, takže je to pěkně na ho*no.

V úterý jsme měli dvakrát konstrukční cvičení, kde jsme kreslili rovný čáry XD, pak němčinu, která mi naprosto nejde už od základů, pak matika, kde jsme psali vstupní písemku bez jakýhokoliv opakování, takže jenom šest lidí mělo víc než 50 procent, já měla 45 a rodiče museli podepsat písemky a každýmu pod padesát papír, že má špatný výsledky a že by bylo dobrý doučování XD, upe lochec prostě a ona na nás začala řvát, že to vůbecnení vtipný, no prostě kecy v kleci...
Pak zase ájina a deskriptivní geometrie, de jenom rýsujeme, což je fajn, páč z toho nebolí ruka a učitelka je suprová. A poslední hodinu chemie, kde jsme opakovali nějaký názvosloví apod.

Ve středu prvně dějepis, takže už od rána mrtvá ruka, pak matika (fuj), čeština, kde máme stejnou učitelku jako na dějepis, tkaže víte co XD, pozemní stavitelství, kde jsme zase psali a psali a kreslili domečky XD, pak fyzika, no pěkně se vybarvila učitelka...zase pozemák a potom odborné kreslení, takže opět rovný čáry, který jsme měli kreslit celou dvouhodinovku, ale měla jsem to strašný a poslední hodinu jsem se snažila kreslit i levou rukou, páč jsem pravou už vůbec necítila a měla v ní tiky :-D, prej zombie ruka XD XD XD.
Byl to hrubej den, tak moc jsem se asi nikdy nesmála XD, víte jak zohnete palec do dlaně, tak jeden kluk ukazoval, že ohne ten palec dozadu a vydrží tam, tak zkusil rýsovat s tužkou mezi tím palcem a rukou a Mentál na něho prej: ,,Už vím, jak si ho honíš,, XD takovej lochec zase, to balo prostě umrtvovací XD. Potom jsem se houpala na židli, a málem jsem spadla, přičemž jsem strašně vystrašila Kláru a kapku jí asi zkazila výkres :-D.

Ve čtvrtek první hodina tělák XD, jsme potom nemohli vyjít schody do třídy XD. Angličtina, deskriptivní geom., kde jsme se učili narýsova pětiúhelník, matika, fyzika, chemie, čeština a stavební materiály. Po škole jem šla s Klárou do města, prvně k ní domů a má úplně drsnýho jorkšíra :-), pak do mekáče, do parku a zase její kámoškou, s kterou jsme pak šli někam do hospody na kofolu, kde secmě snažili dohodit Márovi, což vůbec netuším, kdo to je XD a jeho popis je:,,moc krásy nepobral, neumí to s holkama, není moc chytrej, ale je strašně hodnej XD,, nemohla jsem XD.

A dneska němčina (XD), čeština, ve které jsem byla zkoušená a dostala za dva, přičemž bych si dala za čtyři, páč jsem vůbec nevěděla XD, měla jsem povíat cosi o literatuře a učitelka se mě jentak mimochodem zeptala, jestli jsem četla Harryho Pottera, tak jsem řekla, že ne a ona řekla, že u ní mám velký plus XD, protože ještě nepotkala moc žáků, kteří ho nečetli XD, tak se zeptala celé řídy a většina lidí ho taky nečetla, zase vlna smíchu XD.
Potom tělák, a páč jsem nemohla chodit D z minulýho těláku a bylo mi strašně blbě, tak jsem necvičila. Matika, stavební materiály a pak domů XD.

Přemýšleli jste aspoň trochu nad tím nadpisem? XD
To je moje přezdívka ve škole XD, Klára je Máčka XD, Martin sedící přede mnou Mentál a Adam sedící vedle něho je Pomáda :-D.

Mně se tak nechce....

6. září 2009 v 16:08 | Katsumi Cho
Achjo...
V sedm zase musím jet na intr...
A zjistila jsem, že tu knihovnu vážně stíhat nebudu, páč v pátek přijedu kolem páté nebo šesté večer a to už je dávno zavřený :-(, takže se přihlásím o nějaké brněnské knihovny, abych udržela na uzdě svou knihofilii XD.
A ztra vstávat o půl šesté...no nechce se mi...Ikdyž je to tam skvělý :-D.
No nic, musím si narovnat vlasy, sbalit se apod., tak pro dnešek končím.
Taky jsem přednastavila pár článků, takže každej den ve 13:13 XD se zde objeví jedna fotka a ve 22:00 se zde objeví nové anime Pandora Hearts, který je ale z roku 2009, take ho nemůžu najít nikde s CZ titulkama :-(, ale zaujalo mě už openingem a různýma AMVčkama, takže vám je tady pustím ;-).

Tak pp
Jo a když už si to přečtete, tak doufám, že vám nic neudělá nakrmit těch 13 příšerek dole :-D, já jsem zvědavá, co vyroste s Ichiga XD.

Náš rozvrh XD

6. září 2009 v 11:27 | Katsumi Cho
Prý nejhorší rozvrh ze všech říkají všichni, dokonce i učitelka XD.
A k něčemu jsem vám dopsala vysvětlivky, protože co ty zkratky znamejí trvalo vysvětlit i mě XD.

Človíčkové, člověkové, člověčákové...

4. září 2009 v 19:44 | Katsumi Cho
Aaaaaaaaaa, konečně jsem domaaaaaaa.
Ty jo, já mám tolik zážitků, taková sranda byla :-D.
Jsem ráda, že jsem si nakonec vybrala stavebku. Jsou zde skvělý lidičkové, fajn učitelé (oprava - profesoři XD), na intru taky super, prostě bájo...
Ve třídě je nás 30 a něco XD, z čehož je nás šest holek. Holky jsou v pohodě, je s nima sranda tak :-D.
Na intru je to skvělý, na pokoji jsem se dvěma holkama a jedna je úplně stejná jako já XD, ale fakt XD. Dávali jsme si obě přihlášku na uměleckou průmyslovku obor design interiéru, obě chceme být architektky a designérky, posloucháme stejnou hudbu (teda kromě mým japonských písniček XD), obě se bojíme lesa a pavouků, jenom ona se bojí mravenců a já je strašně obdivuju XD.
Taky vám sem hodím nějaký ftky, přednastvím články na ten týden, protže nevím, jestli na intru pojede internet a taky udělám další design :-D.

Pápá lidičkové :-D

31. srpna 2009 v 8:02 | Katsumi Cho
Takže, začnu od začátku. Po těžkém rozhodování, jsem se rozhodla ohledně přezdívky. Budu používat Katsumi Cho i Crispy.
Katsumi Cho budu podepisovat články, grafiku, fotky apod.
A Crispy budu používat na komentáře, sbénka mě tak budou mít uložený a tak :-D, prostě Katsumi cho bude taková formální přezdívka XD.
Druhá věc je, že za tři hodiny odjíždím na intr, takže nevím, kdy vám zase napíšu, ale budu se snažit co nejdřív, protože se budu strašně moc chtít svěřit jaký to tam je, s kým jsem na pokoji apod. XD
Zatřetí asi budu mít /naprosto nečekaně/ novej mobil. Ten co mám i už zažil svý XD, mlátím s ním o co se dá, rozdupnul ho spolužák, no ani nepovídat :-D. A protože mamka ví, ž budu potřebovat mobil, protože můj orientační smysl je na bodu nula, tak mi ho koupí :-D. Super ;-D
A taky mi asi chtějí s taťkou koupit ten notebook, takže jsem nehorázně šťastná.
Pořád nemůžu uvěřit, že můj komentář byl zrovna 54., naprosto nereálný...

No nic, pro dnešek se s váma loučím lidičkové ^o^

Že by štěstí?

29. srpna 2009 v 13:18 | Katsumi Cho
Lidi já jsem úplně vedle...připadá mi to jako naprosto nenormální :-D.
Výhrála jsem tu soutěž "Napište 5 věcí, které chcete zlepšit na svém blogu", ikdyž to není ani výhra, spíš naprosto neekaná náhoda.
274 lidí se přihlásilo a bylo pět výherců, tak 274 vydělili pěti a každý 54. komentář vyhrál. A já jsem nejspíš byla ten první 54. komentář. Mazec že?
Probudila jsem se o půl jedné XD a jdu na blog. Mrknu na návštěvnost, už zde bylo 60 lidí a deset je online, tak mrknu na toplist, proč sem lezou :-D a tam bylo, že si plno lidí čte ten článek s pěti věcmi, tak se jdu mrknout na blog.cz, že už asi vyhlásili tu soutěž a já nejspíš budu v nějakým seznamu zúčastněných bo tak XD.
Hlavně bych chtěla blahopřát těm pěti blogerům, jejichž odpovědi hodnotily uživatelé a ne matematická rovnice ;-), ti si to totiž rozhodně zasloužili :-).
Myslím, že jsem si tímhle vyčerpala štěstí :-D.

Holki

28. srpna 2009 v 21:59 | Crispy^^
To je strašný...kousek od našeho baráku je diskotéka a vyřvávají odtama HOLKI. Jo jo, myslím tu skupinu...jak já nesnáším český písničky...Ty jo, hlavněže uspořádali venkovní vystoupení...sem zvědavá v kolik skončí...hm...
Už se těším na střední, ikdyž se taky bojím... podle toho, co jsem viděla, jsou tam samí dokonalý lidi... samí showmani a hezký lidi, nikdo tlustší...všichni chytří...a já?*zvuk rozhořčení, znechucení, kterej neumím napsat* jsem hnusná, mám blbou povahu, nejsem normální puberťačka... jsem neschopná...nezapadnu tam...jako vždycky.
 
 

Reklama