Říjen 2009

Blog přesunut

11. října 2009 v 14:29 | Katsumi Cho

- BLOG PŘESUNUT ZDE -

CRISPY-CHAN.BLOG.CZ


Opravdu de omlouvám, ale tenhle blog už mě prostě nebaví.
Nějak jsem nepřekonbala ten skok ze stopadesáti článků za měsíc na třicet...
Taky je to blog zaměřený na víc věcí, ještě nemám ani pořádně dodělaný rozcestníky a zkopírované články, které chci uchovat, ale soufám, že se vyvíjí slibně.
Samozřejmě všechny spřátelené blogy beru ssebou, pokud tedy chcete :).

Taky se omlouvám, že jsem vás neoběhla, ale prostě nemám čas :(, makala jsem na novým blogu a psala články do časopisu, takže nic :(.

Christmas

9. října 2009 v 19:33 | Katsumi Cho |  Photos
Prostě jsme dělali vánoční výzdobu a já jsem klukům slíbila, že je vyfotím, když to neroztrhají :-D.

Ne, nezačínám kopíráckej blog :D

9. října 2009 v 18:50 | Katsumi Cho
Jen zde budou přibývat photoshooty.
Nemyslete si, že sem budu dávat každej photoshoot s Paris nebo Vanessoou Hudgens, prostě to budou jen photoshooty, kterí mě něčím oslovily, zaujaly mě prostředím, apod. :)

Šestnáctá návštěvnost

9. října 2009 v 17:31 | Katsumi Cho |  Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (28.9. 2009 - 4.10. 2009) je:
Pondeli: 72
Utery: 53
Streda: 55
Ctvrtek: 56
Patek: 75
Sobota: 76
Nedele: 73

Celkem: 460Dnešek stál za moc :-P

8. října 2009 v 16:20 | Katsumi Cho |  My Life
Achjo XD, lidičky jsem ožralá XD. Jsme hnedka po škole šli koupit burčák XD a já samozřejmě nic nevydržím a ještě k tomu jsem ho vypila nejvíc, takže jsem se tak tak doplazila na intr XD.

Ve škole je zatím sranda, ON chybí :-(, asi je nemocnej no :(, ale co, pomalu si začínám všímat i dalších hezkých klků, protože co byste chtěli, 33 lidí ve třídě a z toho jenom 6 holek, to máte kluků na výběr XD.
Prostě je tam úplně nejvíc sranda XD, co dodat :).
Rychle vás oběhnu, páč jsem na Silviným notebooku a jdu na face, páč je to moje druhá závislost hned po blogu a taky seu toho hodně nasměju XD, ikdyž poslední dobou jsem nějak divná s řehtám se jak debil pořád XD.

Nu XD, už bych se měla vrhnout na ten rozhovor XD, ale prvně vám musím ještě napsat, že mi mamka dala na výbě mezi kontaktníma čočkama a notebookem k narozkám, takže jsem se dlouho rozhodvala, ale nakonec jsem se rozhodla pro notebook, páč si do Vánoc na ty čočky počkám ;).

Z dalšího výkrsu do ODKčka jsem dostala za dva, přičemž se mi ale vůbec nelíbil a dala bych si za tři, ten učitel je vážně vážně mimo :D, jo a nakonec jsem nepřestoupila, páč budu silná a vydržím všechny nástrahy XD.

No nic, už radši končím XD.

Vaše opilá Crispy XD

Chtěla bych...

4. října 2009 v 9:43 | Katsumi Cho |  My Life
...aspoň jeden víkend být jen a jen u počítače...Tenhle víkend byla na komplu skoro celou dobu ségra a ještě k tomu dneska v jedenáct musíme jet k mamčinýmu příteli na oběd...achjó...mě se tam tak nechcééé....NO nic, musím tam...
Je úplně naprd, že nemám skoro žádnej čas...pořád nějaký blbý výkresy a taky jsem se přihlásila do redakce časopisu, takže musím napsat fejeton přes A4 a udělat dva rozhovory s někým zajímavým z intru, což je fajn, páč k mé spolubydlící chodí dvě holky z baletní konzevatoře, takže to bude dost zajímavý :D.
Ale vůbec netuším, o čem mám psát fejeton...prej by se měl trošku týkat vcí, který budou v časopise, ale to bude bezpečnost, kritizace česnekové pomazánky XD, sportoviště v okolí a nevím co ještě...no nic, kdybyste měli nápad, tak napište XD, byla bych vám moc vděčná ;D.
Teďka napíšu ješět úvahu o rasismu a musím valit oblíknout se a učesat a v jedenáct na ten oběd :(, možná ještě obejsu sbénka, ale asi ne všechny, takže kdyžtak až odpoledne :).
A zapoměla jsem vám říct strašnou zprávu XD, ON má holku! Myslela jsem, že když jsem tak strašně zabouchlá, tak mi to bude vadit, ale nějakým způsobem se mi ulevilo...ikdyž je mi to samozřejmě i torchu líto, ale co se dá dělat ;).

Opět nový design

4. října 2009 v 9:25 | Katsumi Cho |  Designy blogu
Takovej jednoduchej ;), ale zato je nastavenej na rozlišení 1280x1024, takže asi poprvé uvidíte můj design správně XD.
Předchozí design s Breakem jsem bohužel smazala a zapoměla udělat screen, takže smůla :(.


Čtrnáctá - patnáctá návštěvnost

4. října 2009 v 9:10 | Katsumi Cho |  Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (21.9. 2009 - 27.9. 2009) je:
Pondeli: 42
Utery: 50
Streda: 40
Ctvrtek: 67
Patek: 56
Sobota: 66
Nedele: 75

Celkem: 396

Arigato^^, škoda, že jsem jednu návštěvnost omylem vymazala XD, tohle je patnáctá ;).


Jsem naštvaná jak cip

1. října 2009 v 15:07 | Katsumi Cho |  My Life
Takle naštvaná jsem ještě nebyla!!! Pět hodin kreslím výkres do odbornýho kreslení a ten debžot mi dá za tři!!! Mám to úplně suprový, jenom jednu kaňku a on mi tam poškrtal snad všechno co jsem měla skvělý!!! A toho, co jsem měla špatně, si ani nevšiml, tak já nevím, co si mám jako myslet!!! Přemýšlím, že přejdu do skupiny ke Kabelkovi, páč je naprosto v pohodě a ještě ani jednouu neznámkoval výkresy, což Odehnal fakt ne, už mám 3,2,3 a pěkně mě to sere, protože bych si dala 2-, 1,1- !!! Hm...jenom jsem zvěda¨vá, jestli můžu přestoupit nebo ne....