Červenec 2009

Kamarádství

31. července 2009 v 20:58 | Crispy^^ |  Myšlenky...
První článek v rubrice :-D.

Nejlepší kamarádku jsem měla jen jednu. Ani nevím, jestli jsem byla já její najlpší kamarádka, ale ona moje byla. Byly jsme naprosto stejný, teda ne vzhledově XD. Nechtnaly nám stejný věci, četly jsme stejný knížky, bavilo nás to stejný... Prostě spřízněné duše. To bylo v páté třídě. V šesté jsme šly každá do jiné třídy, ona do matematické, já do integrované, protože jsme byli vybraní jako dobrý kolektiv pro neslyšící spolužačku. Moc dobrej kolektiv jsme teda nebyli :-D.
No,k v šesté třídě jsme se s tou kámoškou ještě bavily, ale sedmá a dál...Všechno se pokazilo, ona se změnila. Vím, že to patří k životu, ale ne změnit se k horšímu. Začala kouřit, nosit podpatky, byla zmalovaná... začala se chovat jako namyšlená kráva...
Tak jsem ztratila svou nejlepší kamarádku, která mi chybí i teď, ale já jí asi ne.
Poučení? Neupínejte se moc na žádného člověka...Vždycky vás může zradit...

Od té doby jsem neměla moc kamarádů. Teda podle toho, jak berete kamarády. Kamarádi jsou po mých zkušenostech prostě známí, spolužáci, lidi které znáte chvíli. Jen těm nejlepším můžete říkat přátelé. Za přátítele jsem považovala jen tu nejlepší kamarádku a nikoho jiného, protože jsem nenašla nikoho, kdo by mi rozuměl.
To se změnilo, když jsem si založila blog. je to blbý, ale mí přátel jsou lidi, které jsem nikdy neviděla, ale oni mi rozumí. Ano, jsou to někteří moji spřátelení blogeři. Za přátele považuji Amayane, Suzuki, ErroRku^^, So-i-feel, Blue Monkey, Dincii, yamashi a Dell. Možná jsem někoho urazila, že ho neberu za opravdového přítele, ale tak to cítím já.
Poučení? I lidé, které jste nikdy neviděli, vás můžou chápat a poradit vám, ale nesmíte věřit všem.

Za těch devět let školní docházky jsem taky zjistila, že lepší přátelé jsou kluci. Moji spolužáci byli skvělí, ikdyž se kluci občas poprali nebo dělali problémy. Já byla taky problémová, když se kluci báli něco udělat, udělala jsem to já. Oni mě za to uznávali jako kámošku. Taky neměli rádi ty kravky ze třídy a dělali si z nich srandu. Snažila jsem se zapadnout k holkám, ale věčné pomlouvání, rozhovory o lidech, které jsem neznala a ony se ani neobtěžobali mi říct, kdo to je. To věčné naparování, závist, náladovost. Neschopnost se normálně bavit s klukama...
Štvalo mě to. Kluci z nich měli vždycky srandu a bylo vtipný poslouchat ty stěry, který na ně kluci měli.
Poučení? Kluci jsou nprostě lepší přátelé, nejsou to drbny, nezávidí vám a nepřeberou vám kluka :-D, nejsou namyšlení, na nic si nehrají...


Colorka do další VGS

31. července 2009 v 20:09 | Crispy^^ |  Colorizace
Do VGS tadyk ;-)
A nezapomeňte, do půlnoci se ještě můžete zúčastnit Challenge Battle ;-).

Soutěž: Napište 5 věcí, které chcete zlepšit na svém blogu do konce roku 2009

31. července 2009 v 19:47 | Crispy^^ |  etc etc
Tak se zapojím ;-). Už dlouho přemýšlím, proč sem vlastně lidi chodí XD. Kvůli mně? Proto mě zaujala tahle soutěž, co chci zlepšit? Dlouho jsem přemýšlela, protože jsem nemohla vymyslet pět věcí. Ale tady jsou:

1. Zaprvé bych chtěla, aby si víc lidí přečetlo mé příběhy a líbily se jim ;-). S tím toho moc neudělám, ale budu se snažit víc psát a třeba to někoho zaujme ;-).
2. Zadruhé bych chtěla nebýt závislá na blogu :-D. U počítače denně prosedím asi osm hodin a všechen ten čas jsem online na blogu. Proto bych se chtěla omezit třeba na dvě hodiny na blogu, protože od začátku školního roku nebudu mít moc času kvůli střední a taky proto, že budu na internátě :-).
3. Zatřetí bych chtěla začít přidávat víc článků, které mi něco dají. Miluju grafiku, dokonce jsem chtěla jít na obor Reprodukční grafik pro média, kde mě přijali jako třetí, ale rozhodla jsem se pro Stavebnictví, takže je grafika jen můj koníček a nechci aby mi zabírala víc času než psaní. Proto začnu konečně přidávat do rubriky ,,Myšlenky,, , kterou jsem založila asi před měsícem, ale pořád tam není ani jeden článek :-).
4. Začtvrté bych chtěla změnit dojem mého blogu. Přijde ke mně náhodný návštěvník, koukne na design, nejnovější články a řekne si:,,Jejda, blog o anime.,, a odejde. Tomu bych chtěla zabránit :-). Můj blog je TAKY o anime, ale hlavně je to deník, který je jen o mně a mých myšlenkách, což je hlavní myšlenka mého blogu.
5. A zapáté chci zjistit, copro mě i ostatní můj blog znamená. Myslím, že když zjístím, co pro mě a vás můj blog znamená, co se vám líbí nebo nelíbí, budu se snažit to změnit, zapracovat na tom a věnovat se víc tomu, co se vám líbí a tím se můj blog doufám zlepší.

Moc děkuju za tuhle soutěž, jinak bych se nad tímhle tématem nikdy nezamyslela.
Proto se mých spřátelených blogů i ostatním návštěvníku ptám, co pro vás můj blog znamená. Proč sem chodíte, co se vám líbí a co bych měla změnit :-). Pište prosím jeno m pravdu a opravdu váš názor ;-), nebojte, neurazím se, možná mi některých věcí bude líto, ale to je život :-).

Brushe 3.4 - puzzle

30. července 2009 v 20:29 | Crispy^^ |  Brushe a textury
Počet: 5
Zdroj: dneska jsem je ořezávala z nějakýho setu brushů do photoshopu ;-) XD

Brushe 3.3 - kroužkové okraje sešitu

30. července 2009 v 20:27 | Crispy^^ |  Brushe a textury
Počet: 3 (ale zatím je tady jenom jeden, protože mi nejedou obrázky XD
Zdroj: mám je už dýl ;-)
Nevím, jak jinak bych je nazvala XD

Řetězák o jídle XD

30. července 2009 v 0:22 | Crispy^^ |  etc etc
Francouzké - Americké brambory? francouzké ;-)
Smažený sýr-kuřecí řízek? smažený sýr
Špagety s kečupem -sýrem? s obojím! špagety musí být s párkem, tunou sýru a pořádně zalitý kečupem XD
Duplo - Kinder Bueno? já nevim, co je to to duplo XD, takže kinder bueno
Šílené krávy - Ptačí chřipka? jak mám na tohle odpovědět? ani jedno jsem neměla XD, ale jako nevybrala bych si ani jedno XD
Niva - Blaťácké zlato (oba sou sýry!)? blaťácké zlato
Jíš maso? ani moc ne, občas kuřecí nebo párek, spíš sója XD
Máš ráda, když se ti kecá do toho co jíš? to nesnáším, od mala toho jím strašně moc, ale nejím skoro žádný ovoce a zeleninu a už zmiňované maso, takže nemám z jídel moc na výběr XD a pořád se to někdo snaží do mě nacpat XD
Kyselá bo normal okurka xD ? ani jedna, nejím okurky
5 blogů,co má tento řetězák udělat x) tak pět blogů, kteří chcou ať si ho vyplní XD


Brushe 3.2 - městské prvky

30. července 2009 v 0:02 | Crispy^^ |  Brushe a textury
Počet: 13
Zdroj: mám je už dlouho v počítači ;-), většinou používám jenom ty mrakodrapy XD

Anime řetězák

29. července 2009 v 12:05 | Crispy^^ |  etc etc
Vyber si jedno anime o ktorom budeš písať: Bleach XD
Na koho z vybraného anime sa VÝZOROVO podobáš? tak asi někdo, kdo má brýle XD, tak Nanao XD
A čo povahovo? Ichigo XD, já jsem taky takovej magor XD
Myslíš že by si do toho anime zapadol /la? jasně XD
A myslíš že by si si tam našiel /la nejakú love? Ichiga, Ashida, Hitsugayu, .... :-D
A čo kamaráti? jasně XD, Ichigovi kamarádi by byli i moji kamarádi XD
Keby si sa premiestnil/a do toho anime - koho by si zobrala so sebou? nějaký sbénko, který taky miluje Bleach XD
A naposledy - myslíš že toto tu sa niekedy splní? asi nee XD
A komu odporúčaš tento test? :D všem, keří si ho chtějí udělat XD
zdroj


10 nejvtipnějších okamžiků Nel XD

29. července 2009 v 11:35 | Crispy^^ |  Bleach

XD

Nel

29. července 2009 v 11:34 | Crispy^^ |  Bleach

Ta hudba je skvělá! Je to dobře udělaný ;-).

IchixGrimm - NANA opening

29. července 2009 v 11:09 | Crispy^^ |  Bleach

Písnička je z anime NANA a video z Bleache ;-).

Co mi vřera přišlo mailem...

29. července 2009 v 1:16 | Crispy^^ |  etc etc
Hello my dear new friend. How are you today, I hope all is well with you .I am sorry to worry you with my Proposal for a relationship with you, but I know that you will grant my request in good faith and understanding, My name is Joy I just went Through your profile today at www.blog.cz I have no options than letting you Know that I am interested in having a relationship with you, I will also like to Know you the more, you can send an email to my email address (joy88_neson@yahoo.com) so that I can send you more details about my self Including my picture. I believe we can move from here. But bear in mind that Love has no colors barrier, no educational back ground barrier, no socio-economic Barrier, religious, language, nationality or distance barrier, the only important Thing there is love. I am waiting for your mail to my email address above Joy. (joy88_neson@yahoo.com )Yours Sincerely

prej vztah se mnou XD, no dostalo mě to XD
jediná důležitá věc je láska XD
vážně by mě zajímalo, jestli to přišlo stovkám dalších lidí jako obvykle nebo to někdo myslí vážně, což asi ne XD
překlad (jenom rychlej z google překladače ;-)):

Dobrý den, můj drahý přítel. Jak se máte, doufám, že všechno je v pořádku s tebou. Omlouvám se obávat vám můj návrh vztah s tebou, ale vím, že vám poskytne svou žádost v dobré víře a pochopení, Moje jméno je radost jsem prostě šel přes váš profil dnes na www.blog.cz nemám možnosti, než vám vědět, že mám zájem o vztah s tebou, budu také rád, aby věděli, že čím více, můžete poslat e-mail na mou e-mailovou adresu (joy88_neson @ yahoo.com) tak, že vám mohu poslat více informací o mé vlastní Včetně mého obrázku. Věřím, že můžeme přejít od tady. Ale mít na paměti, že láska nemá barvy bariéra, no vzdělávací zpět půdu bariéra, no socio-ekonomické bariéry, náboženské, jazykové, národnostní nebo vzdálenost překážkou, jediná důležitá věc je láska. Čekám na váš mail na mou e-mailovou adresu, především radost. (joy88_neson@yahoo.com) S pozdravem
Jdu spát, tak čau XD.

Regina Spektor - The Call

28. července 2009 v 20:57 | Crispy^^ |  Music
Dneska jsem se dívala po dlouhé době na Narnii a slyšela jsem tam tu písničku :-D. Je naprosto úžasná XD, ikdyž se mi u ní chce brečet XD.

Tohle musím udělat...

28. července 2009 v 16:11 | Crispy^^ |  etc etc
...nevím, jak bych začala. No prostě už mě nebaví chodit k některým mým spřáteleným blogům.
Chodím k vám skoro každej den, ale prostě k některým nemám co napsat. Článek si přečtu, ale...

Takže jsem udělala jenom tabulku. Předtím jsem se u každýho rozepsala, ale vypnul se mi internet a nechápu proč, ale článek se automaticky neuložil :-(. Tak proto budu jenom strohá.

ZŮSTÁVAJÍ
NEZŮSTÁVAJÍ
Amayane
tinka00
Kačííí
Alegra-chan
ErroRka^^
lenusak456
Suzuki
CuTe*BaNaNNa
Verunka
C.O.N.V.E.R.S.E. GiRL
So-i-fell

Mr-muffin

Blue Monkey

Kashia

LeMoNeQ

Dincie

lili

Lucinka

KeTYnka

Kryštof

Vendy [Crow Chaos]^^

yamashi

Hitsu-chan

hans98

Hollow Kitty
Suz-zi
+ měla by se polepšit: Meriisca ;-)

Omlouvám se za tu strohost, ale já už prostě nevim.