Tousen Kaname

28. června 2009 v 18:54 | Crispy^^
Hodnost: Kapitán 9.Divize

Životopis: Tousen Kaname je kapitánem 9.Divize.Jeho zástupcem je Hisagi Shuuhei.Tousen Kaname, kapitán deváté divize, stál vysoko ve jménu spravedlnosti. Věří, že ať se vydá jakoukoliv cestou, vždy to bude ta správná.Když se stal kapitánem, Tousen se spřátelil s kapitánem sedmé divize, Komamurou Sajinem. Přehlížející jeho podivný vzhled obrovské vzpřímené lišky, Tousen se dozvěděl, že Komamura touží po světě s minimálním násilím...Tousen poté zrazuje spolu s Aizenem a Ichimarem Soul Society...

Zanpakutau:
Shikai: Suzumushi (Čistý hmyz)
oživení - jisté gesto, žádný rozkaz
Suzumushi je viděn poprvé těsně potom, co se Ishida utká s kapitánem Kurosutchim. Jeho vzhled je celkem běžný. Rukojeť vypadá stříbrná, shoduje se tedy se záštitou ve tvaru slzy s malými výřezy ve tvaru slz po obvodu. Na špičku slzy je navlečena malá stříbrná smyčka ve velikosti náramku. Připoutaná k meči, jako by se chtěla otáčet, mu umožňuje vibrovat ve velice vysoké frekvenci, tímto způsobem Tousen používá Nake (zpěv). Když Tousen přiloží ruku na stranu svojí smyčky, Suzumushi vydá jediný čistý tón. Kdokoliv, kdo ten zvuk slyší, upadne okmžitě do mdlob.
Druhá schopnost Suzumushi, Benihikou (Karmínový crvček) je probuzena s gestem doprovázejícím výkřik "Benihikou Suzumushi Nishiki." Suzumushi se zamlžuje a vibruje před Tousenem. Mlha se zhmotní a vytvoří tak stovky mečům podobných kopí. Při dalsím gestu se snesou dolů v ostrém dešti a zabodnou se do všeho v okolí několika metrů.


Bankai: Suzumushi Tsuishiki - Enma Koorogi (Kriket démonů - konečné stadium)
Závěrečná forma Suzumushi se výtečně hodí k Tousenovu handicapu. Když vyvolá svůj bankai, Tousen vytvoří "bezesmyslové pole," kam přiláká oběť, které zrak, sluch, čich, schopnost mluvit a schopnost vycítit reiatsu vypovědí službu. Jediný smysl, který zůstane, je hmat, především bolest. Se Suzumushi je Tousen schpen ovládat smysly. Nejhorší utrpení je, když cítíte bolest a nemůžete ji projevit, a právě toto je Tousenova nejúčinnější zbraň. Jediná možnost, jak se dostat ze zajetí Tousenova bankaie, je držet se Suzumushi. Ve chvíli, kdy se někdo dotkne zanpakutau, přijde opět ke smyslům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.