Soi Fong

28. června 2009 v 17:18 | Crispy^^
Hodnost: Kapitánka 2.Divize

Životopis: Jako člen rodiny Fong, urozeného ale třídně nižšího rodu, byla Soi Fong předurčena sloužit 2.divizi. Už jako malému děvčeti jí bylo řečeno, že služba Yoruichi Shihouin a armádě má přednost před jejím vlastním životem. Po vstupu do armády přijala krycí jméno Soi Fong - původním jménem je Shaolin.

Zanpakutau:
Shikai: Suzumebachi
oživení - Jinteki Syakusetsu! (usmrť všechny nepřátele bodnutím)
Poprvé byla vidět při boji s Yoruichi, zanpakutau prošla radikální proměnou podoby a vlastností. Po přeměně na sebe vezme Suzumebachi podobu rukavice na pravé ruce Soi Fong s utočným žihadlem vpředu, umístěným uprostřed a dvakrát delším než normální prst umožňuje Soi Fong dobrý dosah. Zanpakutau zbarvená zlatě a černě se vzorem i tvarem podobá sršni, nebo vose.
Plně sehraná zanpakutau s její přirozenou schopnostií shyunpo, přináší oběti jistou smrt. Nigeki Kessatsu - smrt ve dvou schodech, Soi Fong bodne svého nepřítele žihadlem. Hluboká rána je sama o sobě pro oponenta dosti citelná, po bodnutí se na objeví znamení "květu";, které se stává cílem dalších útoků Soi Fong. Druhý zásah do stejného místa znamená smrt.
Bankai: Neznámý
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.