Orihime Inoue

29. června 2009 v 13:33 | Crispy^^
V příběhu je už od začátku a často v něm sehrává významnou roli. Má ráda květované šaty, komedie, sýr, máslo a hodně často zívá. Ve škole se stará o nemocné a zraněné. Měla staršího bratra, který před třemi lety zemřel. Teď žije sama.
Orihime je Ichigovou spolužačkou na Karakurské střední škole. Její rodiče nebyli zrovna charakterní lidé, kteří by se starali o dítě, tak ji od malička vychovával její bratr. Před třemi lety ale zemřel při autonehodě a od té doby žije Orihime sama. Její nejlepší kamarádkou a ochránkyní je Tatsuki Arisawa a její stitelkou je lesbická spolužačka Shizuru. xD Orihime je ale ,jak později přiznává Rangiku-san, zamilovaná do Ichiga. Orihime je také velmi oblíbená mezi kluky, protože má velké...ehm...cíle?
Zanedlouho poté, co Ichigo nabyl sil Shinigami, navštívil Orihime její bratr - Hollow. Ichigo s ním bojoval, Orihime si s ním pokecala a pak byl poslán do Soul Society. To si ale Orihime nepamatuje, protože jí hned poté Rukia vymazala pameť.
Spolu s Chadem je ovlivněna Ichigovou silou a sama pomocí svých kvítků bojuje.

Po Rukiiným odchodu, ji a Chada trénuje Yoruichi a jde s Ichigem do Soul Society aby jí a Ichigovi pomohla.
Když se vrátí do karakury je zraněná arrancary Yamin a Ulquiorrou. Do města přichází hrstka shinigami aby ten problém vyřešila. U Orihime se ubytuje Matsumoto Rangiku. Orihime ji přizná, že žárlí na Rukiu, a že miluje Ichiga. Aby mohla Ichigovi pomoct, jde za Uraharou aby ji trénoval. Ten ji ale odmítne. Nakonec jde do Soul Society trénovat s Rukiou. Při přepadení Karakury arrancary ji Ulquiorra unese a uvězní na Las Noches v Hueco Mundo aby měl k dispozici její léčitelské schopnosti.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.