Matsumoto Rangiku

28. června 2009 v 19:08 | Crispy^^
Hodnost: Zástupce kapitána 10.Divize

Životopis: Když se Matsumoto poprvé objeví jako velice roztěkaná zástupkyně kapitána desáté divize na setkání zástupců, zajisté se spoustě mužů zatají dech a hlavním důvodem je její poprsí.

Nicméně, během hlášení nabude její tvář na vážnosti a projeví se jako osoba, která za jakoukoliv cenu splní svoji povinnost s použitím svého smyslu pro zodpovědnost a v některých případech také bojového umění.

Scéna před útěkem tří zástupců, Hinamori, Kiry a Renjiho, nám říká více o minulosti Rangiku. Když byla mladá, málem zemřela hlady, než k ní přišel malý chlapec a dal jí něco k snědku. Tím chlapcem byl Ichimaru Gin. Z tento čin je mu Matsumoto nesmírně vděčná, možná ho i obdivuje.


Později, když se Hitsugaya utká s Ichimaru Ginem, Matsumoto zastaví Gina před zabitím bezvládné Hinamori, čímž jí zachrání život. V té chvíli bezradně přemýšlí o tom, kam se asi Ichimaru ubere. Když se kapitán desáté divize i jeho zástupkyně zaobírají vlastními myšlenkami, dorazí zpráva, že poprava Rukie byla opět přesunuta dopředu. Hitsugaya, rozhodnutý zjistit, co se děje, si uvědomí, že jedinou cestou je zastavit popravu. Poté se rozhodne společně s Rangiku vyrazit do centra 46, kde šokovaně zjistí, že všichni všichni jeho členové byli vyvražděni.

Od Kiry se Hitsugaya dozví, že Hinamori ho sem sledovala, spěchá tedy zpět a zanechá Rangiku v souboji s Kirou. I když s každým úderem Kirova meče se hmotnost Matsumotiny zanpakutau násobí sedmi, Matsumoto po vyvolání svého shikaie zvítězí. Pak se dozvídá pravdu o dění v centru 46.

Když dorazí k Soukyoku, chytne Ichimaru za ruku, přiloží mu čepel svého meče ke krku a oznámí mu, že ho zatýká. Pak se objeví Gillian (menos grande, obrovitý hollow), který mu jde pomoci. Rangiku uvolní svůj stisk a Ichimaru projeví lítost nad tím, že ho nedržela o trošku déle. Pak jí popřeje sbohem.

Později je Rangiku zklamaná událostmi, a když se objeví Kira, aby se omluvil, žádá ho, aby na všechno zapomněl a po nějaké době, kdy spolu popíjí likér, skončí opilí.

Rangiku je nyní ve světě lidí a bojuje proti Arrancar. Bydliště sdílí s Inoue Orihime.

Rangiku je vcelku veselá bytost, a to hlavně ve chvílích, kdy otevřeně mluví o svém poprsí, například, když k ní Hitsugaya přivede Kiru, který se chce omluvit. Její smysl pro povinnost a zodpovědnost se naopak ukazuje ve chvílích tísně, jako například, když se snažila odhalit záhadu Rukiiny popravy a zastavit Ichimaru. Matsumoto také ráda vypadá dobře a, samozřejmě, také vyzařuje krásou zasluhující si uznání u každého, a to i když pomineme její poprsí.

Zanpakutau:
Shikai: Hai Neko (Popelavý kocour)
oživení - "Zaduj!"
Bankai: Žádný
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.