Kurotshuchi Nemu

28. června 2009 v 19:31 | Crispy^^
Hodnost: Zástupce kapitána 12.Divize

Životopis: Nemu byla stvořena Mayurim z jeho vlastní krve a jiných zdrojů. Je mu velice oddaná a chová k němu hlubokou úctu, i když on s ní nezachází jako se svojí dcerou, dokonce ani jako s člověkem. Jeho dcera je zároveň jeho otrokyní. I přes její utrpení se zdá, že vyniká v démonologii a je také imunní vůči jedu vytvořenému Mayuriho zanpakutau, Ashisogi Jizou.

Nemu se objeví s Mayurim během prvního dne, kdy se ryoka dostali na území shinigami. Tam dostane zprávu o současné situaci. Když ho informuje o všem, co se dozvěděla, následuje ho do Zdravotnického centra čtvrté divize, kde se Mayuri pokusí násilím přimět Madarame Ikkaku, aby mu o vetřelcích pověděl. Poté se Nemu pokusí zastavit svého kapitána před použitím jeho sil, ale Mayuri ji umlčí a začne vyhrožovat. Madarame, když tohle spatří, odpoví, že o ryoka žádné informace nemá, a riskuje přitom svůj život. Mayuriho včas zastaví Zaraki Kenpachi, který ho donutí odejít i se svojí zástupkyní. Když Nemu odchází, věnuje Zarakimu omluvný pohled.


Nemu byla přítomná i na setkání zástupců, ale neměla na něm žádné připomínky. Pak se objevila ve chvíli, kdy se Mayurimu nedařilo dostat do pasti jak Ishidu, tak Orihime. Těsně po začátku souboje Mayuriho a Ishidy Ishida prohlásí, že ona pro něj není žádnou hrozbou, ale překvapí ho, když se ho snaží zadržet ve chvíli, kdy se pokusí sestřelit Mayuriho poté, co vyvolá svoji zanpakutau. Nicméně Mayuri je zasáhne oba dva, načež začne mlátit Nemu za to, že Ishidu pustila, a za její prosbu o lék. Mayuri prohlásí, že z něj dělá hlupáka a že ji přece nestvořil tak slabou. Ishidovi se nakonec podaří ho zastavit.

Po souboji Nemu děkuje Ishidovi za to, že nezabil Mayuriho, a pak mu dá protilék na Mayuriho jed. Když se Ishida zeptá, proč k někomu, jako je Mayuri, cítí takovou náklonnost, odpoví, že tomu sama nerozumí, ale když zjistila, že Mayuri je stále naživu, cítila nepatrnou úlevu.

Později, během Rukiiny popravy, se Nemu ptá Mayuriho, co si myslí o zprávě od Koketsu Isane. Odpoví jí, že ho to nezajímá a doteď se vlastně nic nedělo.

Nemu je velice zdrženlivá a puntičkářská dáma, jejíž sklony k tichosti a bázlivosti můžeme připisovat především způsobu, jakým s ní Mayuri zachází. I přesto má ale silný smysl pro spravedlnost a snaží se Mayurimu zabránit v páchání zločinů.

Zanpakutau:
Shikai: Neznámý
Bankai: Neznámý
Neví se, jestli Nemu udělal zanpakutau její kapitán a otec. Protože je stále v jeho blízkosti, nejspíš ani nepotřebuje s nikým bojovat či vyvolávat svůj meč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.