Koutestu Isane

28. června 2009 v 17:36 | Crispy^^

Hodnost: Zástupce kapitána 4.Divize
Životopis: Isane je velmi oddaná své kapitánce a vypadá jakýmsi způsobem nejistá sama sebou. Hluboce vnímá pocity ostatních. Například, když Yamamoto slíbí Rukie, že pošle Ichiga, Orihime, Ishidu a Chada bezpečně zpět do světa lidí, Isane připadá kruté takhle lhát. Nicméně Unohana, její kapitánka, poukáže na to, že pokud je Rukiina smrt nevyhnutelná, je jen správné nechat ji odpočívat bez zármutku. Po otřesném odhalení Aizenovy zrady Isane nemůže spát a nechce budit Kiyone. Nicméně Unohana je vzhůru a pozve svoji zástupkyni, aby se s ní na chvilku posadila, dokud se jí nebude chtít spát. Jediný okamžik, kdy vidíme Isane bojovat, nastal, když byla poslána spolu s Marechiyem a Choujirem, aby zastavila Renjiho a Rukiu, avšak při krátkém setkání s Ichigem utrpěla prohru stejně rychle jako její společníci. Uprostřed všeho zmatku Unohana použila svou zanpakutau, aby vyléčila jejich zranění a její vlastní moc k uzdravení Isane, která nebyla zraněna tak těžce jako oni.

Isane má velmi blízko své sestře Kiyone, i když Kiyone je z nich více dominantní. Také je členkou Asociace žen v Soul Society. Isane je věrná své kapitánce a je hrdá, že jí může sloužit. Věří ve spravedlnost pro všechny. Její pečovatelská povaha se vskutku hodí na členku čtvrté divize.

Zanpakutau:
Shikai: Itegumo (Mrazivý oblak)
oživení - Hashire (Udeř)
Jakmile Isane vyvolá svůj meč, objeví se na něm tři hroty. Kromě tohoto faktu se ví jen velmi málo o Isaneiných schopnostech. V tom jediném momentu, kdy jsme ji viděli vyvolat její zanpakutau, byla poražena během několika sekund Kurosaki Ichigem, který dokonce ani nepoužil svou zanpakutau.
Bankai: Nemá
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.