Hisagi Shuuhei

28. června 2009 v 18:57 | Crispy^^
Hodnost: Zástupce kapitána 9.Divize

Životopis: Hisagi Shuuhei sloužil jako zástupce kapitánovi Tousenovi Kanamemu z deváté divize. Od Tousenovy zrady je Shuuhei nejspíše dočasně ve funkci kapitána až do doby, kdy se najde jiný.

Shuuhei má krátké tmavé vlasy a nosí shinigamskou róbu bez rukávů. Na svojí levé tváři má vytetované číslo 69, přes něj a nos má ještě jedno modré tetování a přes jeho oko se táhnou tři úzké jizvy. Na krku nosí obojek posázený kameny a na své pravé paži velmi odobný náramek. Svůj odznak zástupce kapitána má přivázaný na své levé paži.

Hisagi byl známým ještě než se oficiálně stal shinigami. V jednom manga speciálu se můžeme dočíst, že byl posílán na mise ještě předtím, než se stal shinigami, v době, kdy studoval na akademii. V té samé kapitole dostane misi vést společně se dvěma svými spolužáky cvičení s třídou Kiry, Renjiho a Hinamori. Všechno bylo v pořádku až do té doby, než se objevila skupinka obrovských hollowů.


Oba spolužáci jsou přitom zabiti, a když už to vypadá, že Shuuhei bude taky poražen, je zachráněn Kirou, Renjim a Hinamori. Tam získal Shuuhei jizvy na své tváři. Potom dorazily posily v podobě kapitána Aizena a jeho zástupce Ichimaru Gina.

Před popravou Rukii, Shuuhei doprovází svého kapitána Tousena a Kapitána a jeho zástupce ze sedmé divize, Komamuru Sajina a Ibu Tetsuzaemona, načež se srazí se Zaraki Kenpachim a kapitáni se mu okamžitě postaví, protože pomáhá vetřelcům. Dva lidé z jeho divize se pak postaví zástupcům. Kenpachi povolí Madarame Ikkaku a Ayasegawovi Yumichikovi bojovat s Ibou a Shuuheiem. Ti se klidí kapitánovi z cesty společně s jejich protivníky a Ikkaku se střetne s Ibou, zatímco Yumichika se postaví Shuuheiovi.

Na začátku boje Shuuhei vede a posmívá se Yumichikovi, že někdo jako on se dokáže postavit zástupci kapitána, avšak Yumichika vyvolá svůj shikai a porazí Shuuheie, který klesne na kolena a vyjádří svoje překvapení nad tím, že podobná zanpakutau vůbec existuje.

Shuuhei je zničen zprávou, že Tousen je zrádce. Po Aizenově úniku do Hueco Mundo jde navštívit hrob Tousenovy přítelkyně a setká se tam s Komamurou. Navzájem si přísahají, že Tousena zachrání a zbaví ho jeho šílenství.

Potom ho zástupkyně kapitána desáté divize, Matsumoto Rangiku, pozve, aby s ní a s Kirou, který už je v bezvědomí, popil. Shuuhei přijme jen aby zjistil, že Kira potřebuje víc pozornosti a Rangiku ho prostě ignoruje, aby mohl v klidu popít.

Shuuhei se obvykle vyskytuje ve společnosti Kiry a Renjiho. Zjevně pochází z nižších kruhů, ale když se mu nedostává peněz, dokáže se spokojit s jakýmkoliv jídlem, co mu nabídne kdokoliv, například pitomý a sprostý zástupce kapitána druhé divize, Oomaeda Marechiyo. Stejně jako Shuuhei je jen perverzní shinigami se záluskem na Matsumoto.

Shuuhei je loajální shinigami, jehož idee byly zničeny, když jeho kapitán zradil. Momentálně je stále v Seireitei a neví se, jestli se ukáže ve světě lidí společně s Renjim, Matsumoto, Hitsugayou, Ikkaku a Yumichikou. Nicméně je jisté, že díky jeho slibu zachránit Tousena se s ním ještě setkáme.

Zanpakutau:
Shikai: Neznámý
O meči Shuuheie se nic neví. Ukázalo se, že v souboji s Yumichikou se ani neobtěžoval ho vytasit. Nicméně Yumichika ho překvapil svým shikaiem a dřív, než měl Shuuhei šanci něco udělat, prohrál.

Bankai: Žádný
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.