Červen 2009

Dess s Hytsugayou

30. června 2009 v 12:30 | Crispy^^ |  Designy blogu
Není úplně přesně ořezanej, ale byla to makačka XD, takhle se mi zobrazuje na rozlišení 1024x768, tak kdyby byl někdo tak hodnej a poslal mi screen, jak to vypadá na jeho rozlišení :-), dělala jsem to pro rozlišení 1280x1024, takže byste to měli mít jinačí :-).

Dvě vysvědčení

30. června 2009 v 10:40 | Crispy^^ |  My Life
Takže, dneska jsme dostali vysvědčení. Nic moc, ale to je fuk, páč jsem v devítce :-).

(to jsem nečekala XD) Český jazyk a literatura - 1
(to mě vážně naštvala) Anglický jazyk - 2
(zase mě naštvala) Matematika - 2
(ve 3/4 letí to bylo 2-3 XD, tak nakonec jedna XD) Dějepis - 1
Občanská výchova - 1
Rodinná výchova - 1
Fyzika - 1
Chemie - 1
Přírodopis - 1
Zeměpis - 1
(to měla být dvojka XD) Hudební výchova - 1
(to taky dvojka, ale nakonec se slitpoval XD) Výtvarná výchova - 1
Tělesná výchova - 1
(protože jsem neodevzdala recept...kráva XD) Pracovní činnosti - 2
Domácnost - 1
(naše třídní XD, to mluví za všechno XD) Společenskovědní seminář - 2
Sportovní výchova - 1

A vysvědčení ve výtvarce:
Plošná tvorba - 1
Prostorová tvorba - 1
Absolventská práce - 1

Ještě mi učitelka řekla, že mi přilepšila XD, jinak bych měla dvojku z absolventky XD)

A nebrečela jsem, nevím proč, ale nepřišlo mi, že bych měla brečet... teď jdu udělat design :-).
A v šest jdu na rozlučák :-).

Kecy

29. června 2009 v 20:59 | Crispy^^ |  My Life
Za čtvrt hodinky začne Bleach, tak dneska už končím :-).
Prosím SB, ať se zapíšou do zápisu, mazat vás nebudu, ale můžu se rozhodnout pro něco jinýho :-(.
Je mi líto, že elesde skončil, ale co se dá dělat...
Jinak dneska jste mě pěkně překvapili, 100 návštěv v pondělí??? XD

Zítra...

29. června 2009 v 20:49 | Crispy^^ |  My Life

...změním design :-).
Ještě nevím, jaký bude, ale uvidím podle nálady XD. Teď jsem kapku přesedlala na Kelly Clarkson (opět :-() a nějak mě nic nebaví...
Jsem strašně natěšená na prázdniny a netuším, proč mám blbou náladu...takovou proměnlivou...Bleach + Linkin Park

29. června 2009 v 18:19 | Crispy^^ |  Bleach
naprosto mě to zaujalo, zajímalo by mě, proč ke většině videí dávají Linkin park :-), což je skupina, kterou miluju a ve spojení s bleachem je to bestovní :-).

Avatar s Nessou Hudgens

29. června 2009 v 17:40 | Crispy^^ |  Avatary
Takovej letní XD.
Je do VGS tadyk :-)

Bleach

29. června 2009 v 16:10 | Crispy^^
Autor anime: Kubo Taito
Stav: 230+ a 3 filmy
Rok vydání: 2001
Žánr: Fantasy, drama, komedie, akční...
.
↨ Endingy
Pojmy

Bleach je založen na rovnováze mezi světem lidí (Karakura town) a duší (Soul Society). Vypráví o chlapci jménem Kurosaki Ichigo, který je od mala schopen vidět duchy. Ichigo se jednou setká s Shinigami Kuchiki Rukia. Při obraně jeho rodiny před Hollow, je Rukia vážně zraněna. Předá část svých schopností Ichigovi, aby mohl ochránit svou rodinu. Něco se zvrtne, Ichigo převezme všechny její schopnosti a stane se z něj Shinigami.Příběh

29. června 2009 v 15:45 | Crispy^^
Bleach je založen na rovnováze mezi světem lidí (Karakura town) a duší (Soul Society). Vypráví o chlapci jménem Kurosaki Ichigo, který je od mala schopen vidět duchy. Ichigo se jednou setká s Shinigami Kuchiki Rukia. Při obraně jeho rodiny před příšerou Hollow, je Rukia vážně zraněna. Předá část svých schopností Ichigovi, aby mohl ochránit svou rodinu. Něco se zvrtne a Ichigo převezme všechny její schopnosti a stane se z něj Shinigami. Rukia, která je potom odvedena zpět do Soul Society, je odsouzena k trestu smrti, za odevzdání schopností Shinigami. Ichigo a jeho kamarádi (Orihime Inoue, Yasutora Sado a Ishida Uryuu) ji jdou zachránit .

Po dlouhé době deníček... :-)

29. června 2009 v 15:30 | Crispy^^ |  My Life
Takže, toho anime si vážně nevšímejte :-). Ještě asi týden ani ne, bude přibývat a pak stop a jenom občas :-).
Dneska to bylo celkem fajn, až na to, že jsem celou noc nespala, až na deset minut, ve kterých se mi zdál sen o tom, že na konci roku řeknu třídní, že jsem ráda, že už ji nikdy neuvidím a na začátku roku na stavebce se dozvím, že kvůli tomu přestoupila učit češtinu na stavebku, jen aby mi otrávila život XD. Možná jste si všimli, že jsem články dneska začala přidávat už v 04:56 XD, protože mě nebavilo jenom ležet v posteli a čumět do prázdna XD. Ve škole to ušlo, ale jenom jsem vešla do třídy, začal na mě řvát spolužák (trochu víc nervák XD), jestli půjdu na rozlučák a takový kecy, tak jsem mu dala čtvrtou hodinu stovku na chlast a jdu tam... sice nevím, co tam budu dělat, ale co se dá dělat... asi se tam poprvé ožeru jako prase... Spolužačka mi říkala, že tam chcou hrát flašku, na což se jim můžu vykašlat, má to být rozlučák a ne líbačka...

Bleach - Postavy

29. června 2009 v 13:49 | Crispy^^
***Postavy - Vizard***
***Postavy - Espada***
+ další Arrancaři
***Bountové***

Sado "Chad" Yasutora

29. června 2009 v 13:39 | Crispy^^
Yasutora Sado je klidný a tichý. Je to spolužák a kamarád Ichiga.
Chado je přistěhovalec z Mexika, kde žil se svým dědečkem. Má rád malá zvířátka(staral se o Shibatu), rajčata a The Hellacopters. Na levém rameni má vytetovaného hada kolem srdce s křidélky a nápisem Amore et Morte (Láska a smrt).

Chad se výrazně projevuje až ve druhém volumu, kde se ujal ducha chlapce Shibaty, ukrytého do papouška, po kterém šel Hollow, který kdysi býval člověk, jež zabil jeho matku. Jako skutečný obr Chad překonával útoky Hollowa a byl tak schopen s Rukiinou a Ichigovou pomocí Shibatu ochránit a poslat do Soul Society a zároveň zlikvidovat onoho Hollowa.
Chad se s Ichigem seznámil po příchodu do Karakury, kdy byl napaden (ale protože byl učený, že svoji ohromnou sílu nemá využívat, nebránil se) a Ichigo mu pomohl. Slíbili si, že nebudou bojivat za sebe samé, ale za toho druhého aby jejich boj získal nějaký smysl. Proto se také Chad připojí k Ichigovi na záchranné misi.
Trénuje s Orihime a Yoruichi a stane se opravdu silným. Chad nemá meč, luk ani kvítky jako jeho přátelé, zato je velice fyzicky silný. Urahara a následně i Yoruichi mu pomohou tuto sílu ještě znásobit.

V Rukongai se setkává se Shibatou v jeho lidské podobě. V Soul Society je pak poražen kapitánem 8. jednotky .
Po vpádu arrancarů do Karakury trénuje s Renjim a Uraharou. Když je unesena Orihime, připojí se k Ichigovi a Ishidovi a jde s nimi do Hueco Mundo. Statečně bojuje, ale je poražen děsivým Noitrou.


Ishida Uryuu

29. června 2009 v 13:35 | Crispy^^
Ishida taky chodí do školy s Ichigem. Není příliš společenský, za to vyniká svýma skvělýma známkama a neobyčejnou zručností v šití a vyšívání(člen kroužku ručních prací).
Nejvíce ale vyniká tím, že je jedním z posledních Quincy (qincy) - Lučištník.
Když byl malý, jeho dědeček ho učil těmto schopnostem. Potom byl svědkem toho, jak jeho dědečka přepadla spousta Hollow a Shinigami, kteří ho měli ochránit měli zpoždění.
Od té doby Shinigami nenávidí. S Ichigem a Rukiou se ale nakonec zkamarádil. Potom společně s Ichigem putuje do Společenstva a hledá Shinigami, který může za dědečkovu smrt. Když ho najde obětuje všechny své Quincyské schopnosti, aby ho zabil. Jeho velkou předností je rychlost.

Po návratu do Karakury je napaden arrancarem. Není schopen bojovat a zachrání ho Ishida Ryuuhan - otec, o kterém si myslel, že quincyovstvím pohrdá. Ten mu nabídne, že obnoví jeho quincyovské síly za slib, že přeruší všechny své styky se shinigami a jejich přáteli. Tak začíná jeho velký trénink, kdy se skoro s nikym nestýká a neúčastní se velkých shinigamijsko - arrancarských bojů. Když je ale unesena Orihime, poruší svůj slib a přidává se k Chadovi a Ichigovi na záchranné výpravě.


Orihime Inoue

29. června 2009 v 13:33 | Crispy^^
V příběhu je už od začátku a často v něm sehrává významnou roli. Má ráda květované šaty, komedie, sýr, máslo a hodně často zívá. Ve škole se stará o nemocné a zraněné. Měla staršího bratra, který před třemi lety zemřel. Teď žije sama.
Orihime je Ichigovou spolužačkou na Karakurské střední škole. Její rodiče nebyli zrovna charakterní lidé, kteří by se starali o dítě, tak ji od malička vychovával její bratr. Před třemi lety ale zemřel při autonehodě a od té doby žije Orihime sama. Její nejlepší kamarádkou a ochránkyní je Tatsuki Arisawa a její stitelkou je lesbická spolužačka Shizuru. xD Orihime je ale ,jak později přiznává Rangiku-san, zamilovaná do Ichiga. Orihime je také velmi oblíbená mezi kluky, protože má velké...ehm...cíle?
Zanedlouho poté, co Ichigo nabyl sil Shinigami, navštívil Orihime její bratr - Hollow. Ichigo s ním bojoval, Orihime si s ním pokecala a pak byl poslán do Soul Society. To si ale Orihime nepamatuje, protože jí hned poté Rukia vymazala pameť.
Spolu s Chadem je ovlivněna Ichigovou silou a sama pomocí svých kvítků bojuje.

Po Rukiiným odchodu, ji a Chada trénuje Yoruichi a jde s Ichigem do Soul Society aby jí a Ichigovi pomohla.
Když se vrátí do karakury je zraněná arrancary Yamin a Ulquiorrou. Do města přichází hrstka shinigami aby ten problém vyřešila. U Orihime se ubytuje Matsumoto Rangiku. Orihime ji přizná, že žárlí na Rukiu, a že miluje Ichiga. Aby mohla Ichigovi pomoct, jde za Uraharou aby ji trénoval. Ten ji ale odmítne. Nakonec jde do Soul Society trénovat s Rukiou. Při přepadení Karakury arrancary ji Ulquiorra unese a uvězní na Las Noches v Hueco Mundo aby měl k dispozici její léčitelské schopnosti.


Druhá návětěvnost blogu :-)

29. června 2009 v 13:19 | Crispy^^ |  Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (22.6. 2009 - 28.6. 2009) je:
Pondeli: 69
Utery: 82
Streda: 122
Ctvrtek: 86
Patek: 87
Sobota: 194
Nedele: 110

Celkem: 750

o stovku víc než minule :-), díky lidi :-)